Peti turnir projekta „Trofej Odbojkica“ održan na Zlatiboru!

Karavan mladosti, zabave, veselja, igre i sporta, u okviru festivala Odbojkaškog saveza Srbije pod nazivom “Trofej Odbojkica”, stigao je i na Zlatibor. 28. 4. 2024. je u dvorani “Wai Tai”, u sklopu Sportsko-turističkog centra “Zlatibor”, organizovana nova, peta po redu, manifestacija, a učestovavalo je preko 350 dece iz 15 klubova sa 27 ekipa koji pripadaju […]